piątek, 10 czerwca 2011

Zaproszenie na wakacje

A może nad morze?? myślę, że to świetny pomysł dla tych wszystkich, którzy chcą zrobić niespodziankę wyjazdową bliskiej osobie, bądź umieścić w niej konkretne, załatwione już informacje planowanego, wcześniej już, wypadu. Kartkę można kupić na aleji artystów.pl;) podobnie jak kilka innych rzeczy:D Zapraszam!!;)
6 komentarzy:

 1. a Wy już byli wrócili?? :) ja się wybieram na początku lipca takiego smaka robisz!! :) Bardzo mi się podobają Twoje papierowe cuda - musimy się kiedyś spiknąć na wymianowanie!! :) i w ogóle poznać wreszcie :) Kiedy siostra Twa powraca do kraju na urlop??

  OdpowiedzUsuń
 2. :) no ponoć na koniec sierpnia ma zawitać;D jeeee!!! a my jedziemy za tydzień;) Zosia ma już kostium:P i wiaderko z grabkami:D więc już jesteśmy gotowe do wyjazdu. Oczywiście możemy się umówić, tylko pozakańczaj tam te swoje priorytetowe sprawy;) odpocznij sobie i do dzieła wymianowego zasiądź;) i ciągle zapraszamy w odwiedziny!!:D

  OdpowiedzUsuń
 3. W odwiedziny to ja zapraszam - podejrzewam, że częściej bywacie we Wro niż ja w Jeleniej! :))
  Haha juz się nie moge doczekac Asi jak na chwilę zawita w PL! Mam nadzieję, że znajdzie odrobinę czasu na Wrocław :)) za Zosieńką to tęskni nieustannie, co!?

  hehe! A co byś chciała dziewczę najbardziej ode mnie!? Czy zdajemy się na dowolność?

  OdpowiedzUsuń
 4. To pewnie będzie tak, że pojedziemy dopiero, jak ona przyjedzie bo we Wrocławiu to byliśmy do tej pory ze trzy razy może:P chociaż lato... więc może się uda wcześniej. Asia tęskni jak nie wiem... My też ale cóż zrobić;) a nie wiem co bym chciała.. a może Ty masz jakieś preferencje.. Notes kulinarny, albo jakiś inny????

  OdpowiedzUsuń
 5. o czemu nie :) Dobra - to zdajemy się na własne widzimisię, a szczegóły techniczne ustalimy na poczatku lipca, git? Jak już pomysł się uleży w główce :) i będzie chwila na zrobienie :)

  OdpowiedzUsuń